plen

BIEBRZA EXPLORER Artur Wiatr

ul. Jagiellońska 4
19-110 Goniądz
tel.: 604 065 162

e-mail: it@biebrza-explorer.pl
www.biebrza-explorer.pl

O nas

czyli jak powstało Biebrza Explorer?

 

Szanowni Państwo,

Od zawsze marzyłem, by swoje pasje przyrodnicze i turystyczne wpleść w karierę zawodową.

Już jako uczeń technikum leśnego, potem jako student wydziału leśnego podróżowałem po Polsce i zagranicy odkrywając piękno parków narodowych i innych zakątków świata.

Dzięki pracy w Biebrzańskim Parku Narodowym związałem się zawodowo z przyrodą i turystyką oraz poznałem wiele fantastycznych osób.

Dziś realizuję się m.in. poprzez prowadzenie własnego biura turystycznego Biebrza Explorer, które powstało w 2000 r. (wówczas jako spółka Nature Explorer W. Wróblewski, A.Wiatr) i zajmuje się turystyką przyrodniczą głównie na Bagnach Biebrzańskich.

Jestem także społecznie zaangażowany w ochronę przyrody i rozwój społeczności lokalnych nad Biebrzą poprzez działalność w Stowarzyszeniu Pracownia Architektury Żywej.

Moimi gośćmi było dotychczas wielu turystów z Polski oraz z zagranicy m.in. z Niemiec, Anglii, Holandii, Szwecji, Włoch, Belgii, Szwajcarii, Australii, Izraela a nawet Japonii.

 

Moje doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z najlepszymi instruktorami, przewodnikami, specjalistami w dziedzinie organizacji edukacji ekologicznej, integracji i szkoleń oraz turystyki przyrodniczej, sprawia, że usługi Biebrza Explorer świadczone są na najwyższym poziomie.

Mam nadzieję, że nasze predyspozycje, doświadczenie, kwalifikacje a także propozycje odkrywania Bagien Biebrzańskich sprostają Państwa wymaganiom i umilą pobyt w dolinie Biebrzy czyniąc Biebrzański PN miejscem, do którego warto powracać.

Gorąco zapraszam, życząc udanego wypoczynku nad Biebrzą,

 

Artur Wiatr

 

 

 

Artur Wiatr – absolwent Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie, Collage of Agriculture - University of Minnesota oraz Wydziału Nauk Środowiskowych i Zarządzania na Central European University w Budapeszcie. Ukończył wiele szkoleń zawodowych m.in. „Zarządzanie Marketingiem w Turystyce”, „Instruktor Edukacji Ekologicznej”, „Agroturystyka”, „Umiejętność Prezentacji i Komunikacji”. Wieloletni kierownik Działu Edukacji i Udostępniania w Biebrzańskim PN. Licencjonowany przewodnik po Biebrzańskim PN z uprawnieniami języka angielskiego.

Miłośnik przyrody i podróży: odbył m.in. wyprawy po amerykańskich parkach narodowych oraz syberyjskiej tajdze. Współautor przewodnika pt. „Biebrzański Park Narodowy” oraz autor artykułów i tekstów publikowanych w czasopismach i wydawnictwach fachowych. Współautor ścieżek edukacyjnych w Biebrzańskim PN.

about_us